Lara Adrian - Polibek půlnoci

8. dubna 2011 v 23:44 | Yuki |  Fantasy
Přitažlivý černovlasý cizinec pozoruje hlavní hrdinku, mladou fotografku Gabrielle, v přeplněném tanečním klubu. Dívka se později stane svědkyní brutální vraždy a děj nabírá nečekané obrátky. Gabrielle je uvržena do světa, o němž doposud neměla tušení - do světa plného stínů, kde žijí upíři, jejichž existenci si běžní lidé vůbec neuvědomují, a kde hrozí vypuknutí krvavé války. Lucan Thorne je upír, jehož posláním je už po staletí chránit nic netušící lidstvo před hrozbou zvrhlých upířích soukmenovců, kteří propadli zhoubné závislosti na krvi. Když potká půvabnou Gabrielle, jeho život se rázem změní. Ve chvíli, kdy si Gabrielle vyberou za terč jeho nepřátelé, pouští se sám do boje o její záchranu…

Gabriella je lidská žena, která jednoho dne potkává upířího bojovníka a na první pohled se
do něj zamiluje. On však bojuje se zvrácenými Škůdci a tak s ní nemůže být. Navíc je Lucan vůdce Rodu - skupiny upířích bojovníků. Nepřipomíná Vám to něco?? Mě tedy ano. A bohužel pro tuto knihu,díky této obrovské podobnosti jsem Polibek půlnoci a Milence z temnot (od J. R. Ward) hned od začátku srovnávala.

Gabriella v jednom nočním klubu zjistí že ji pozoruje neznámý muž - Lucan. Necítí se nijak zvlášť dobře a proto opouští svoje přátel a jede domů. Před klubem je však svědkem brutální vraždy, a když chce vše ohlásit na policii, tak jí nikdo nevěří.
Až Lucan. Je to vůdce upířích bojovníků, což ale Gabriella neví. Taktéž neví, že je Vyvolená a jednou se stane životní partnerkou někoho z upírů. To vše se dozvídá až v průběhu děje, který je plný zvratů a hádek mezi

Gabriellou a Lucanem, erotických scén a taktéž se zde objevuje boj s nepřáteli, Škůdci.

I přesto, že jsem knihu neustále porovnávala s Milencem z temnot, nedopadl Polibek půlnoci vůbec špatně. Sice autorka nepíše tak lehce jako Wardová, ani nemá tak dokonale popsané postavy, přesto všechno už se těším na další, abych zjistila jak dopadne budoucí válka. arozhodně doporučuju :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama